Lasīšanai: 1 minūte

Vai ārkārtas situācijā tiks pagarināts bezdarbnieka pabalsta izmaksas termiņš

J
jautā:
03. novembrī, 2021
indulis

2. gr. invalīds, 17.11.21. beidzas bezdarbnieka pabalsts. Vai sakarā ar ārkārtas situāciju pabalsta izmaksa tiek pagarināta vai netiek?

A
atbild:
08. novembrī, 2021
Lidija Dārziņa
LV portāls

Pašreiz noteiktās ārkārtējās situācijas laikā nav mainīts bezdarbnieka pabalsta izmaksas laiks.

Bezdarbnieka pabalstu izmaksā ne ilgāk par 8 mēnešiem šādā apmērā:

  • pirmos divus mēnešus – piešķirtajā apmērā;
  • trešajā un ceturtajā mēnesī – 75% no piešķirtā pabalsta apmēra;
  • piektajā un sestajā mēnesī – 50% no piešķirtā pabalsta apmēra;
  • septītajā un astotajā mēnesī – 45% no piešķirtā pabalsta apmēra.