Lasīšanai: 1 minūte

PNS konta atlikums

J
jautā:
05. jūnijā, 2013
Irīna Krjaževa

Vēlos uzzināt sava PNS konta atlikumu.

A
atbild:
05. jūnijā, 2013
Aiga Dambe
LV portāls

Konta atlikumu bez maksas var noskaidrot, dodoties uz “Latvijas Pasta” nodaļu, kā arī ir iespēja uzrakstīt pieteikumu pasta nodaļā un saņemt konta izrakstu katru mēnesi. Piesakot ikmēneša konta izraksta nosūtīšanu uz klienta norādīto adresi, būs jāmaksā Ls 0,50 par viena izraksta izdruku. Ja klients vēlas, informāciju par konta atlikumu „Latvijas Pasts” var nosūtīt arī elektroniski, un šāds pakalpojums maksā Ls 0,10.

Klients pasta nodaļā var pieprasīt konta izrakstu arī par paša izvēlētu periodu. „Latvijas Pasta” interneta vietnē ir ievietoti Maksājuma konta noteikumi, kuros izklāstīti arī Konta izraksta noteikumi.