Lasīšanai: 1 minūte

Uz budžeta stipendiju var pretendēt par valsts budžeta līdzekļiem sekmīgi studējošie

J
jautā:
21. jūlijā, 2021
Katrīna

Labdien! Šobrīd atrodos bērna kopšanas atvaļinājumā un saņemu bērna kopšanas un vecāku pabalstu. Vai drīkstu saņemt studenta stipendiju (studijas plānoju uzsākt septembrī)? Paldies jau iepriekš!

A
atbild:
25. augustā, 2021

Uz valsts budžeta stipendijas saņemšanu var pretendēt jebkurš par valsts budžeta līdzekļiem sekmīgi studējošais, kurš uzņemts konkursa kārtībā, sekmīgi noteiktajā termiņā nokārtojis nepieciešamos pārbaudījumus, kā arī pilnībā ieguvis attiecīgajam akadēmiskā gada semestrim paredzēto kredītpunktu skaitu. To paredz Ministru kabineta noteikumu Nr. 740 “Noteikumi par stipendijām” 3. punkts.