Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pensijas

Lai noskaidrotu informāciju par pensiju, jāsazinās ar VSAA

J
jautā:
14. maijā, 2021
Inita

Kā man nokārtot pensijas piemaksu no Austrijas? Kur vērsties?

A
atbild:
17. maijā, 2021
Lidija Dārziņa
LV portāls

Tiesības uz Latvijas pensiju nosaka Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra, ar kuras starpniecību var kārtot arī citas valsts pensiju. Bet, lai sniegtu atbildi, nepieciešama precīza informācija. Jums jāvēršas ar iesniegumu Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā, norādot, kur jūs dzīvojat, par kādu pensiju vai jau piešķirtās pensijas piemaksu interesējaties. Saziņai iespējams izmantot e-pastu: konsultacijas@vsaa.gov.lv.