Lasīšanai: 1 minūte

Kā uzzināt, pie kura tiesu izpildītāja atrodas lieta

J
jautā:
14. aprīlī, 2021
Raimonds

Labdien! Kad pirms 4 gadiem parāds tika nodots tiesu izpildītājai, biju bez darba un nevarēju maksāt. Tagad, pēc 4 gadiem, varu atkal maksāt, tikai nezinu, vai mana izpildu lieta ir pie tās pašas tiesu izpildītājas, pie kuras lieta tika reģistrēta, vai lieta var tikt nodota citam tiesu izpildītājam, jo konts man ir aktīvs jau divus gadus, taču tas nav bloķēts un tiesu izpildītāja arī nav sazvanāma. Varbūt lieta ir pie kāda cita izpildītāja. Paldies!

A
atbild:
19. aprīlī, 2021

Šo informāciju var uzzināt, reģistrējoties elektronisko izsoļu vietnes sadaļā “Citi pakalpojumi”: “Manas izpildu lietas”. Pakalpojums nodrošina informāciju par izpildu lietām.