Lasīšanai: 1 minūte

Parādniekam ir tiesības iepazīties ar izpildu lietas materiāliem

J
jautā:
08. aprīlī, 2021
Jurijs

Labdien! Man ir tāds jautājums. Man ar tiesu izpildītāju ir sarunāts, ka es maksāšu 30 eiro mēnesī. 2020. gada novembrī man atsūtīja vēstuli, ka summa ir 1400 eiro. Un vajadzēja vēl nomaksāt 120 eiro. Es tos samaksāju līdz 2021. gada februārim. Tagad man atsūtīja jaunu vēstuli, ka summa ir 1600 eiro un vēl jāmaksā 150 eiro. Tiesu izpildītājs nav pretimnākošs. Ko man darīt?

A
atbild:
20. aprīlī, 2021

Jūs varat vērsties pie tiesu izpildītāja ar oficiālu iesniegumu un lūgt izskaidrot, kas veido piedzenamos naudas līdzekļus – parāda summu un tiesu izpildītāja izdevumus (ar detalizētu atšifrējumu). Parādniekam ir tiesības iepazīties ar izpildu lietas materiāliem.