Lasīšanai: 1 minūte

Ar jautājumu par e-klases ierakstiem jāvēršas pie izglītības iestādes vadītāja

J
jautā:
11. decembrī, 2020
EMILIJA

Vai e-klase ir finanšu dokuments un tajā ir jāatspoguļo visas pedagoga tarificētās stundas nedēļā (kontaktstundas, gatavošanās, individuālais darbs)? Vai pedagogam slimības laikā arī jāpilda e-klase, veicot ierakstu “Darba nespējas lapa” un norādot tarificēto stundu skaitu?

A
atbild:
22. decembrī, 2020

Iesakām ar minēto jautājumu vērsties pie konkrētās izglītības iestādes vadības. Izglītības likums nosaka: izglītības iestādes vadītājs atbild par izglītības iestādes darbību un tās rezultātiem, par šā likuma un citu izglītības iestādes darbību reglamentējošo normatīvo aktu ievērošanu.