Lasīšanai: 1 minūte

Izsole bezmantinieku lietā

J
jautā:
13. septembrī, 2020
Māris

Labdien! Vai uz tiesu izpildītāja veikto bezmantinieka dzīvokļa un kopīpašuma domājamo daļu pārdošanu izsolē attiecas pienākums pēc pirkuma līguma noslēgšanas līguma norakstu iesniegt visiem pārējiem kopīpašniekiem, kuri divu mēnešu laikā var izvēlēties, vai izmantot pirmpirkuma tiesības vai neizmantot? Ja pirmpirkuma tiesības nav piedāvāts izmantot vai tās ir apietas, tad pārējiem kopīpašniekiem uz likuma pamata rodas izpirkuma tiesības.

A
atbild:
09. decembrī, 2020

Informējam, ka attiecībā uz zvērinātu tiesu izpildītāju rīkoto izsoli bezmantinieku lietā nevienam nav pienākuma pēc pirkuma līguma noslēgšanas līguma norakstu iesniegt visiem pārējiem kopīpašniekiem.