Lasīšanai: 1 minūte

Ja dzīvoklī bez īpašnieka ziņas izvietotas videonovērošanas kameras

J
jautā:
09. aprīlī, 2020
Zane

Esmu atklājusi, ka manā dzīvoklī, kas ir privātīpašums, ir izvietotas vairākas videonovērošanas kameras. Vai tiešām kāds likums to atļauj, un kā man rīkoties šajā situācijā?

A
atbild:
16. aprīlī, 2020

Ja esat sava dzīvokļa vienīgā īpašniece un apslēptās videokameras ir izvietotas Jūsu īpašumā bez Jūsu ziņas (piekrišanas vai cita tiesiska pamata), Jums jāvēršas tiesībsargājošās iestādēs ar atbilstošu iesniegumu saskaņā ar Krimināllikuma 145. pantu.