Lasīšanai: 1 minūte

Kādu iemeslu dēļ var atcelt izsoli

J
jautā:
07. februārī, 2020
Agnese

Labdien! Saulkrastu pašvaldība bija izziņojusi izsoli, kurai biju pieteikusies, taču 10 dienas pēc tam to atcēla. Ja īpašums pieder pašvaldībai, kādi var būt iemesli, kāpēc pašvaldība tā rīkojas? Brīdī, kad izsole tika atcelta, līdz tai bija atlikušas 2 nedēļas.

A
atbild:
20. martā, 2020

Labdien! Saulkrastu novada pašvaldība mums paskaidroja, ka šos jautājumus izlemj domes sēdēs. Iemesli, kāpēc atceļ izsoles, varot būt dažādi. Ja vēlaties uzzināt sīkāku informāciju, iesakām sazināties ar Saulkrastu novada pašvaldību.