DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
26. aprīlī, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas

Par 26. aprīļa praktiskajām mācības krīzes situāciju pārvaldīšanā Olaines cietumā

Ieslodzījuma vietu pārvalde informē, ka šodien, 2024. gada 26. aprīlī Olaines cietumā (Latvijas Cietumu slimnīca), sadarbībā ar Valsts policiju un Valsts policijas koledžu, tiek organizētas praktiskās mācības krīzes situāciju pārvaldīšanā. Praktisko mācību laikā paredzēts veikt “ieslodzīto” evakuāciju no Olaines cietuma uz citu ieslodzījuma vietu.  

Mācībās Valsts policijas, Valsts policijas koledžas un Zemessardzes 52. Kaujas atbalsta bataljona personāls, Jelgavas novada teritorijā veiks “ieslodzīto” konvojēšanas un krīzes situāciju pārvaldīšanas pasākumus, kā arī personu meklēšanas pasākums.   

Mācību noslēgumā, sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju un Militāro policiju, kādreizējā Brasa cietuma teritorijā paredzēta savstarpējās sadarbības un praktisko iemaņu stiprināšana pūļa kontroles tehnikas pasākumu īstenošanā.  

Praktisko mācību laikā cietuma ieslodzītie netiks iesaistīti, šo lomu izspēlēs Valsts policijas, Valsts policijas koledžas un Zemessardzes 52. Kaujas atbalsta bataljona personāls. 

Aicinām iedzīvotājus saglabāt mieru un ar izpratni izturēties pret praktiskajās mācībās notiekošo, dzirdot trauksmes sirēnas, paaugstinātu trokšņu līmeni un redzot minēto dienestu darbības mācību norises vietās.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI