Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pirmsskola

Bērnudārza darbu organizē tā vadītājs

J
jautā:
14. janvārī, 2020
Dace

Labdien! Vai pirmsskolas direktors var noteikt un izmainīt darba laiku atsevišķā PII grupiņā? Situācija ir šāda: direktors devis rīkojumu, ka turpmāk mazākā grupiņa (2–3 gadi) strādās līdz pulksten 17.00 un tie bērni, kas būs palikuši, tiks izformēti pa citām grupiņām. Oficiāli bērnudārzs strādā no 7.00 līdz 19.00.

A
atbild:
24. janvārī, 2020
Edīte Brikmane
LV portāls

Par izglītības iestādes darbu atbild iestādes vadītājs, un darba grafiks ir iekšējās kārtības dokuments. Līdz ar to vadītājam ir tiesības un pienākums noteikt iestādes darba grafiku, izvērtējot resursus un nodrošinot izglītojamiem atbilstošu izglītības procesu, un ievērojot arī Darba likumu.