Lasīšanai: 1 minūte

Par invaliditātes grupas pagarināšanu jāuzzina VDEĀVK

J
jautā:
10. janvārī, 2020
Oksana

Labdien! Nokavējām dokumentu iesniegšanu invaliditātes grupas pagarināšanai. Aizsūtījām pēc 29.12. Vai prasība tiks 100% noraidīta?

A
atbild:
13. janvārī, 2020
Lidija Dārziņa
LV portāls

Informācija par invaliditātes grupas pagarināšanu savā individuālajā situācijā jānoskaidro Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijā. Komisijas mājaslapā ir norādītas dažādas iespējas saziņai:

  • var uzdot jautājumu Valsts komisijas interneta vietnes sadaļā “Uzdot jautājumu”, sūtot uz elektroniskā pasta adresi vdeavk@vdeavk.gov.lv vai izmantojot e-pakalpojumu “E-iesniegums iestādei”;
  • uzdot jautājumu, zvanot uz Valsts komisijas bezmaksas informatīvo tālruni 80205009;
  • nosūtīt rakstveida korespondenci pa pastu, adresējot iesniegumu Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijai Ventspils ielā 53, Rīgā, LV-1002, vai iesniedzot personiski Valsts komisijā un tās reģionālajās struktūrvienībās.