Lasīšanai: 1 minūte

Mūzikas skolotāja slodzi pirmsskolā veido darba stundas

J
jautā:
02. decembrī, 2019
Inga

Vai novada pirmsskolas izglītības iestādē ir jābūt nolikumam, pēc kura tiek noteikta pirmsskolas izglītības iestādes mūzikas skolotāja slodze? Vai ir iespējams, ka viena novada ietvaros dažādās pirmsskolas izglītības iestādēs mūzikas skolotāja slodze tiek aprēķināta dažādi?

A
atbild:
09. decembrī, 2019

Mūzikas skolotāja slodzi pirmsskolā veido darba stundas, kuras mūzikas skolotājs nostrādā. Tas savukārt ir atkarīgs no grupu skaita un tā, cik mūzikas nodarbību katrā grupā izglītības programmā paredzēts īstenot. Šo iemeslu dēļ mūzikas skolotāja slodze dažādās pirmsskolas izglītības iestādēs var atšķirties.