Lasīšanai: 1 minūte

PNS konta izrakstu par izvēlēto periodu jāprasa pasta nodaļā

J
jautā:
14. janvārī, 2013
Dainis Baumanis

Vai ir iespēja PNS kontam dabūt izdruku par pēdējiem 3 mēnešiem?

A
atbild:
15. janvārī, 2013
Lidija Dārziņa
LV portāls

VAS “Latvijas Pasta” pārstāvji jau iepriekš, atbildot uz jautājumiem par PNS konta pārskatu, ir skaidrojuši, ka ir vairākas iespējas to saņemt. Konta atlikumu var noskaidrot “Latvijas Pasta” nodaļā, kā arī klientam katru mēnesi ir iespēja saņemt konta izrakstu savā dzīvesvietā. Aizpildot noteiktu veidlapu, var lūgt “Latvijas Pastu” turpmāk nosūtīt uz dzīvesvietas adresi konta izrakstu, kurā redzamas veiktās konta operācijas.

Klients pasta nodaļā var pieprasīt konta izrakstu arī par paša izvēlētu periodu. „Latvijas Pasta” interneta vietnē ir ievietoti Maksājuma konta noteikumi, kuros izklāstīti arī Konta izraksta noteikumi.