Lasīšanai: 1 minūte

Vai pašvaldības policijai paskaidrojumu var sniegt elektroniski

J
jautā:
17. septembrī, 2019
Jānis

Pašvaldības policijā ir uzsākta administratīvā lietvedība, un ir saņemts lūgums ierasties, lai sniegtu paskaidrojumu un sastādītu protokolu. Vai ir iespējams paskaidrojumu policijai sniegt elektroniskā formātā un protokolu sastādīt elektroniski, parakstot to ar e-parakstu?

A
atbild:
02. oktobrī, 2019
Rīgas pašvaldības policija
Toms Sadovskis, galvenais sabiedrisko attiecību speciālists

Šāda iespēja pastāv, taču pirms tam būtu telefoniski jāsazinās ar policiju, jo svarīgi ir noskaidrot, uz kādiem jautājumiem policijas pārstāvim ir nepieciešamas atbildes lēmuma pieņemšanai. Kad jautājumi ir noskaidroti, savu paskaidrojumu var iesniegt elektroniski, vai nu parakstot to ar e-parakstu, vai iesūtot caur valsts pārvaldes pakalpojumu portālu www.latvija.lv, kur e-paraksts nav obligāts.