Lasīšanai: 1 minūte

Svētku dienas atvaļinājuma laikā – tiesības uz pagarinājumu

J
jautā:
16. septembrī, 2019
Marija

Par cik dienām pagarinās atvaļinājums, ja tas plānots no 18.12.2019. uz divām nedēļām? Paldies!

A
atbild:
18. septembrī, 2019
Zaida Kalniņa
LV portāls

Ja divu kalendāra nedēļu ilgu atvaļinājumu izmantosiet no 18.12.2019., tad atvaļinājums sakarā ar šajā laikā iekrītošajām svētku dienām pagarināsies kopumā par piecām dienām.

Tiesības uz pagarinājumu dod 24., 25., 26., 31. decembris, kā arī 1. janvāris kā svētku diena, kas iekrīt atvaļinājuma pagarinājuma laikā.

Tādējādi darbā būs jāierodas 6. janvārī.