Lasīšanai: 1 minūte

Kā izņemt dokumentus no Rīgas Medicīnas koledžas

J
jautā:
09. septembrī, 2019
Zeltīte

Sveiki! Nesen atgriezos Latvijā no Lielbritānijas. Lielbritānijā nodzīvoju 6 gadus. Pirms 6 gadiem pārtraucu studijas LU Rīgas Medicīnas koledžā (māszinību specialitātē). No pilniem 3 studiju gadiem pabeidzu 2 gadus. Šobrīd vēlos izņemt savus dokumentus no šīs skolas. Kā man būtu jārīkojas? Kādi dokumenti jāpieprasa? Paldies!

A
atbild:
16. septembrī, 2019

LU Rīgas Medicīnas koledža aicina jautātāju personīgi sazināties ar administrāciju, zvanot pa tālruni 67371147 (darba dienās darba laikā) vai rakstot e-pastu uz adresi medskola@medskola.lv.