Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Šķirot laulību, visbiežāk ir strīdi par mantas sadali un bērnu aizgādību

J
jautā:
04. jūnijā, 2019
anna

Kādas ir situācijas un problēmas, ar kurām visbiežāk sastopas cilvēki, izbeidzot laulību?

A
atbild:
06. jūnijā, 2019
Edīte Brikmane
LV portāls

Katrs gadījums ir atšķirīgs. Vērtējot, par kādiem laulības šķiršanas aspektiem tiek iesūtīti jautājumi LV portāla e-konsultāciju sadaļā, var secināt, ka visbiežāk, šķirot laulību, strīdi pušu starpā ir par kopmantas dalīšanu un kopīgo bērnu aizgādību.

Iespējams, noderīgu informāciju gūsiet, iepazīstoties ar tiesu prakses apkopojumu par laulāto kopmantas dalīšanu un lietās par aizgādības (kopīgas, atsevišķas, ikdienas) un saskarsmes tiesībām un uzturlīdzekļiem bērniem.