Lasīšanai: 1 minūte

Bērnu aprūpētāja apmācību regularitāte

J
jautā:
11. februārī, 2019
Dace

Strādāju bērnu sociālās aprūpes centrā par aprūpētāju. 2015. gada novembrī apmeklēju astoņu stundu semināru par bērnu tiesībām. Sakiet, lūdzu, cik ilgi ir derīgs šis sertifikāts? Pēc cik gadiem apmācība jāapmeklē atkal?

A
atbild:
20. februārī, 2019

Aprūpētājam bērnu sociālās aprūpes iestādē jāpilnveido zināšanas bērnu tiesību aizsardzības jomā ik pēc pieciem gadiem. To paredz Ministru kabineta noteikumi Nr. 173. “Noteikumi par kārtību, kādā apgūst speciālās zināšanas bērnu tiesību aizsardzības jomā, šo zināšanu saturu un apjomu”.