Lasīšanai: 1 minūte

Nepieciešams precizēt jautājumu

J
jautā:
02. novembrī, 2012
Jevgenijs Knopcenko

Labdien! Man ir viens jautājums - kāpēc praktiski visās Latvijas aptiekas veic reorganizāciju?

A
atbild:
12. novembrī, 2012
Inta Šaboha
LV portāls

Aptieku reorganizācija var būt saistīta ar vairākiem faktoriem - gan ar aptieku darbu optimizāciju, gan nosaukumu maiņu.
Lai Jums sniegtu izsmeļošāku atbildi, ir jāprecizē jautājums. Arī Veselības ministrijas Komunikācijas nodaļas preses sekretārs Oskars Šneiders norāda, ka šā brīža jautājums ir pārāk vispārīgs, lai uz to varētu konkrēti atbildēt.