Lasīšanai: 1 minūte

Kā rīkoties komandējuma gadījumā, ja strādā divās darbavietās

J
jautā:
03. novembrī, 2018
Santa

Ja es strādāju viena novada 2 skolās un no vienas dodos komandējumā uz ārzemēm “Erasmus+” projekta ietvaros ar IP vadītāja saskaņotu atļauju, vai otrā skolā man jāņem bezalgas atvaļinājums uz šo laiku?

A
atbild:
08. novembrī, 2018

Ja darbinieks nevar būt darbā, viņam ir jādomā, kā noformēt savu prombūtni. Viena no iespējām Jums ir izmantot ikgadējā apmaksātā atvaļinājuma daļu vai lūgt darba devēju piešķirt atvaļinājumu bez darba samaksas saglabāšanas.