Lasīšanai: 1 minūte

Ilglaicīga tikšanās iespējama pēc sprieduma stāšanās spēkā

J
jautā:
20. oktobrī, 2012
Veronika Skromane

Labdien, mans vīrs atrodas Rīgas izmeklēšanas cietumā 1.5 gadus, pirmās instances tiesa sodīja uz 12 gadiem, un uzreiz esam uzrakstījusi apelāciju, cietumā saka - ja uzrakstījis apelāciju, uz ilglaicīgu satikšanos mēs nevaram pretendēt. Gribu uzzināt, vai ja pēc apelācijas viņš rakstīs kasāciju, visu to laiku, varbūt gadus, man nebūs iespējas uz ilglaicīgu satikšanos? Un, ja mēs plānojam bērnu, un man pie viņa nedrīkst, vai viņš var man nodot spermu?

A
atbild:
26. oktobrī, 2012
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

LV portāls no Ieslodzījuma vietu pārvaldes uz Jūsu jautājumu saņēma atbildi, ka uz ilglaicīgo satikšanos ieslodzītā persona var pretendēt tikai pēc sprieduma stāšanās spēkā.