Lasīšanai: 1 minūte

Šaubu gadījumā darba devējs var lūgt darbinieka valsts valodas prasmju pārbaudi

J
jautā:
30. augustā, 2017
Jānis

Labdien! Vai darba devējam ir tiesības nosūtīt darbinieku uz Valsts valodas inspekciju atkārtotai prasmju pārbaudei, ja rodas šaubas par valsts valodas zināšanu atbilstību kategorijai?

A
atbild:
08. septembrī, 2017
Valsts valodas centrs
Lelde Zvirgzdiņa, Valodas kontroles departamenta juriskonsulte

Ja darba devējam ir radušās šaubas par darbinieka valsts valodas zināšanu atbilstību nepieciešamajam apjomam, lai veiktu profesionālos un amata pienākumus, darba devējs var vērsties Valsts valodas centrā Iesniegumu likumā noteiktajā kārtībā.