Lasīšanai: 1 minūte

Tiesu izpildītājs ir tiesīgs uzlikt liegumu piekļuvei bankas kontam

J
jautā:
13. februārī, 2017
ženija

Labdien! Ja no darba algas jau noņem 50 procentus ZTI, vai drīkst vēl bloķēt kontus?

A
atbild:
15. februārī, 2017

Jā, tiesu izpildītājs ir tiesīgs tā rīkoties. Lai situāciju atrisinātu, Jums ir jāsazinās ar tiesu izpildītāju. Jums jādodas uz tiesu izpildītāja biroju un jāraksta iesniegums ar lūgumu atķīlāt bankas kontu, norādot, ka Jūs tajā saņemat darba samaksu.

Iesniegumam pievienojiet apstiprinātu bankas konta pārskatu par pēdējiem trim mēnešiem, kur tas ir redzams.

Vairāk informācijas par parādnieka tiesībām un pienākumiem var gūt, izlasot skaidrojumu Parādnieka tiesības un pienākumi parāda piedziņas procesā.