Ar mērķi stiprināt pašvaldību speciālistu kapacitāti komunikācijas jomā un uzlabot efektivitāti sabiedrības un mediju saziņā, četras februāra piektdienas (7., 14., 21. un 28. februārī no plkst. 9.30 līdz 12.30) tiešsaistē norisināsies krīzes komunikācijas apmācību cikls (16 akad. st.). Tā ietvaros tiks iepazīti gan mūsdienu komunikācijas jēdzieni un būtība, gan rīcības kā krīzes apstākļos izmantot dažādus komunikācijas kanālus. Apmācību programma aptvers arī krīzes komunikācijas principus un risku plānošanu. Savās zināšanās un pieredzē dalīsies pasniedzēja Jolanta Derkevica-Pilskunga (PhD) ar 20 gadu pieredzi zīmolu komunikācijā un starptautiskos projektos. Viņa strādājusi arī kā komunikācijas eksperte vairākos starptautiskos projektos, pašvaldībās, lielākos un mazākos uzņēmumos. Vadījusi darba grupas, lai izstrādātu komunikācijas un attīstības stratēģijas valsts un pašvaldību iestādēm, privātiem uzņēmumiem.
Apmācības ietvers teorētisko apmācību, praktiskus uzdevumus un diskusijas, un dalībnieki, kuri piedalīsies visās sesijās, saņems apliecinājumu par apgūtajām zināšanām pēc zināšanu pārbaudes testa nokārtošanas.
Apmācības notiks tiešsaistē, ietverot gan teorētisko apmācību, gan praktisku situāciju izspēli. Pieteikšanās pašvaldību speciālistiem līdz 1. februārim, izmantojot saiti: https://forms.gle/UGGv5RmKKMMpykv78
Vietu skaits ierobežots!
Apmācības “Krīzes komunikācija pašvaldību darbā” organizētas Latvijas Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 3.1. reformas un investīciju virziena “Reģionālā politika” 3.1.1.2. reformas “Administratīvi teritoriālā reforma” investīcijas 3.1.1.2.i. “Pašvaldību kapacitātes stiprināšana to darbības efektivitātes un kvalitātes uzlabošanai” projekta Nr.3.1.1.2.i.0/1/22/I/VARAM/001 “Pašvaldību kapacitātes stiprināšana to darbības efektivitātes un kvalitātes uzlabošanai” ietvaros. Ar projekta aprakstu iespējams iepazīties: https://www.zemgale.lv/lv/projekts/pasvaldibu-kapacitates-stiprinasana-darbibas-efektivitates-un-kvalitates-uzlabosanai
Par Atveseļošanas fondu
Atveseļošanas fonds (Recovery and Resilience Facility) ir EK centralizēti pārvaldīta budžeta programma, kas izveidota papildus 2021.–2027. gada plānošanas perioda ES daudzgadu budžetam. Tās mērķis ir atbalstīt reformas un investīcijas, kas saistītas ar pāreju uz zaļo un digitālo ekonomiku, kā arī mazināt krīzes radīto sociālo un ekonomisko ietekmi. No Atveseļošanas fonda Latvijas tautsaimniecībā līdz
2026. gada beigām paredzēts investēt 1,97 miljardus eiro, īstenojot reformas un veicot investīcijas visos sešos Atveseļošanas fonda darbības virzienos: Klimats un enerģētika (tai skaitā REPowerEU), Digitālā transformācija, Nevienlīdzības mazināšana, Ekonomikas transformācija, Veselība un Likuma vara.
Atveseļošanas fonda reformas un investīcijas Latvijā tiek finansētas no Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma (European Commission Recovery and Resiliance Facility) budžeta līdzekļiem ar valsts budžeta līdzfinansējumu.
Uzzini vairāk: www.esfondi.lv
Finansē Eiropas Savienība – NextGenerationEU. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.