DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
25. jūnijā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Ukrainā saņemti 100 Rīgas pašvaldības dāvinātie datori  

Ukrainā nonācis Rīgas Digitālās aģentūras sagatavotais ziedojums – 100 datoru komplekti, kas sastāv no galda datoriem un monitoriem, kā arī pieci printeri. Datortehniku jūnija sākumā Rīgas pašvaldība ziedoja lietošanai Ukrainas izglītības iestādēm Nižinā un Borodjankā. Ziedojuma piegādi uz Ukrainu nodrošināja biedrība ’’Tavi draugi’’. 

Ziedojuma nodošanas dienā Rīgas mērs Vilnis Ķirsis pauda atgādinājumu: ’’Gada sākumā, kad biju Ukrainā un savām acīm redzēju to postu, ko nes agresors un apstākļus, kuros gan karo, gan turpina dzīvot ukraiņi, manī nostiprinājās pārliecība, ka praktisks atbalsts Ukrainai ir visvērtīgākais. Rīgas Digitālās aģentūras sarūpētie 100 datori ir pilnībā sagatavoti darbam un būs labs atspaids skolās ukraiņu bērniem, kuru dzīves karš posta visskaudrāk. Paldies biedrībai “Tavi draugi”, kas palīdzēs šo kravu nogādāt Ukrainā – visi un ikviens atbalstām Ukrainu līdz pilnīgai tās uzvarai!’ 

Rīgas pašvaldība kopš 2022. gada 24. februāra, kad sākās Krievijas pilna apmēra iebrukums Ukrainā, sniegusi nepārtrauktu un apjomīgu atbalstu Ukrainai tās cīņā pret iebrucējiem, kā arī turpina sniegt atbalstu Ukrainas civiliedzīvotājiem, kuri ieradušies Rīgā, lai rastu patvērumu. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI