DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
17. jūnijā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Veselība

Par Austrumu slimnīcas darbalaiku Jāņu periodā  

2024. gada Jāņos, 24. jūnijā, pirmdienā, Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā (Austrumu slimnīca) netiks sniegti ambulatorie pakalpojumi. Svētku pirmdienā zvanus nepieņems arī vienotais pieraksta tālrunis +371 67000610.  

Pirmssvētku nedēļā Austrumu slimnīcā ambulatoros pakalpojumus sniegs bez izmaiņām – atbilstoši pieņemšanu un izmeklējumu pieraksta laikiem. Klienti un pacienti par ambulatorās vizītes laiku vienmēr tiek informēti iepriekš ar mobilās īsziņas starpniecību vai zvanot uz klienta/pacienta norādīto tālruņa numuru. 

Savukārt 24.jūnijā, kas ir noteiktā valsts svētku brīvdiena par godu Jāņiem, Austrumu slimnīcā ambulatoros pakalpojumus nesniegs un zvanus nepieņems arī vienotais pieraksta tālrunis +371 67000610. Austrumu slimnīca šajā periodā aicina pierakstīties elektroniski slimnīcas mājaslapā: https://eveselibaspunkts.lv/lv. 

Neatliekamās medicīnas un pacientu  uzņemšanas klīnika, kā arī stacionāra “Biķernieki” acu traumpunkts, kā vienmēr, strādās bez brīvdienām un visu diennakti, sniedzot neatliekamo medicīnisko palīdzību pacientiem akūtā veselības stāvoklī. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI