DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
10. jūnijā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

LU aicina kopīgi sagatavoties bioloģijas eksāmenam 

FOTO: Toms Grīnbergs, LU Komunikācijas departaments

Tiešsaistē pieejams un skatāms lekcijas ieraksts no Latvijas Universitātes (LU) pasākuma vidusskolēniem “Padomi eksāmeniem”, kurā LU Bioloģijas studiju absolvente un skolotāja Jūlija Plociņa-Kagaine sniedz noderīgus padomus par to, kā sagatavoties gaidāmajam pārbaudes darbam.  

Lekcijas vadītāja vidusskolēnus iepazīstina ar gaidāmā eksāmena bioloģijā gaitu un prasībām, un sniedz ieskatu resursos, kuros atrodama noderīga papildu informācija. Tāpat viņa sniedz piemērus ar biežāk pieļautajām kļūdām un skaidro, kā pareizi aizpildīt eksāmena materiālus, kā saglabāt motivāciju un mazināt ar pārbaudes darbu saistītā stresa izpausmes: IERAKSTS ŠEIT. 

Ikgadējais LU pasākums “Padomi eksāmeniem” notika 8. maijā LU Akadēmiskā centra Zinātņu mājā Rīgā, Torņakalnā. Līdzīgas lekcijas LU sociālo tīklu kontos un portālā www.lu.lv bija pieejamas arī pirms visu obligāto centralizēto eksāmenu, kā arī fizikas un ķīmijas eksāmenu norises. Šāds lekcijas ieraksts būs pieejams arī pirms vēstures eksāmena.   

LU vidusskolēniem vēl panākumus nozīmīgo pārbaudes darbu kārtošanā un gaidīs vidusskolu absolventus uzņemšanā studijās. Tā šogad norisināsies no 16. līdz 22. jūlijam. Vairāk par LU studiju programmām un uzņemšanu lasāms LU portālā. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI