DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
05. jūnijā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Iepazīsti Valmieras novadu Hanzas dienās Vīlandē

Publicitātes foto

Atzīmējot vēsturiski nozīmīgos Hanzas tirgotāju savienības laikus, katru gadu Igaunijas pilsētā Vīlandē notiek Hanzas dienas, kas šogad norisināsies no 7. līdz 9. jūnijam, tajās piedaloties arī Latvijas Hanzas pilsētai Valmierai. Šajā laikā pilsētu piepildīs plašs kultūras un izklaides piedāvājums, kur vēsturiskās tradīcijas mīsies ar mūsdienīgu izpildījumu.  

Hanzas svētki iesāksies 7. jūnija pēcpusdienā plkst. 16.00 ar sportiskām aktivitātēm, savukārt plkst. 18.00 norisināsies svētku svinīgā atklāšana. Svētku laikā apmeklētājus priecēs Lielais Hanzas gadatirgus, dārzu un māju pagalmus piepildīs Kafejnīcu nakts atmosfēra un garšas, Vīlandes ezera pludmalē varēs baudīt sportiskas norises, būs vairākas tematiskās zonas ar plašu kultūras piedāvājumu, kas interesants būs gan maziem, gan lieliem, kā arī nakts koncerts kopā ar grupu “Meelik”.  

Savukārt Valmieras stendā apmeklētājiem tiks piedāvāta Valmiermuižas alus garšu degustācija, varēs uzzināt par gaidāmajām norisēm, kā arī gūt visaptverošu informāciju par tūrisma piesaistes objektiem Valmieras novadā. Vīlandes Hanzas dienu apmeklētāji varēs iegriezt laimes ratu, kur būs iespējams laimēt Valmieras novada tūrisma uzņēmēju sagatavotos īpašos piedāvājumus. Tāpat būs iespēja noskaidrot savu ceļotāja tipu, saņemot ideju kartīti ar atbilstošākajiem piedāvājumiem Valmieras novadā.  

Tradicionāli Vīlandes Hanzas dienu kultūras programmu bagātina arī Valmieras novada pašdarbnieku kolektīvi, šogad piedaloties Valmieras Kultūras centra etno kokļu grupai “ILGÕ” un Sēļu pagasta dāmu deju kopai "Reveranss". 

Pilna svētku programma pieejama šeit. Uz tikšanos Vīlandē no 7. līdz 9. jūnijam!  

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI