DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
29. maijā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Kultūra

Diskusijā pārrunās kultūras pakalpojumu pieejamības un administratīvās efektivitātes uzlabošanas iespējas

Ceturtdien, 30. maijā, Kultūras ministrijas (KM) un kultūras iestāžu pārstāvji piedalīsies Valsts kontroles (VK) rīkotā tiešsaistes diskusijā “Kultūras ministrijas kapitālsabiedrību pakalpojumu pieejamības un administratīvās efektivitātes uzlabošanas iespējas”.

Diskusijā, kurā paredzēts pārrunāt VK pēcrevīzijā par 2018.gada revīzijas ieteikumu ieviešanu secināto, piedalīsies kultūras ministre Agnese Logina, KM kapitālsabiedrību pārstāvji: VSIA “Latvijas Nacionālā opera un balets” valdes loceklis Sandis Voldiņš, VSIA “Jaunais Rīgas teātris” valdes locekle Gundega Palma, VSIA “Valmieras drāmas teātris” direktore Evita Ašeradena, kā arī kultūras organizāciju pārstāvji: mūzikas nama “Daile” direktore Anda Zadovska, biedrības “TARBA” valdes locekle un Ģertrūdes ielas teātra pārstāve Maija Pavlova, SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” (Latgales vēstniecība Gors) valdes locekle Diāna Zirniņa un Latvijas Kultūras akadēmijas prorektore zinātniskajā darbā Anda Laķe. Diskusijā piedalīsies arī Valsts kontroles padomes locekle Inga Vilka.

Diskusija notiks no pulksten 12.00 – 13.30, tā būs skatāma tiešsaistē KM un VK Facebook laikjoslās, kā arī Leta.lv, nodrošinot surdotulkojumu. Kā jau KM iepriekš ir informējusi atbildēs un komentāros uz Valsts kontroles revīzijas ziņojumā “Vai valsts līdzdalība profesionālās teātra un mūzikas mākslas jomā ir pietiekami pamatota?” secināto, četrus VK ieteikumus šī revīzijas ziņojuma kontekstā KM sadarbībā ar savām kapitālsabiedrībām centīsies īstenot. Konkrēti risinājumi jau ir ieplānoti, un par tiem tiks diskutēts arī pasākuma laikā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI