DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
23. maijā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

Jaunmārupes bērnu un jauniešu svētku laikā 10. un 55. autobuss kursēs pa apvedceļu

Jaunmārupes bērnu un jauniešu svētku ietvaros, 26. maijā, no plkst. 8.30 līdz plkst. 18.30 tiks slēgta satiksme Mazcenu alejā starp Loka ceļu un Jaunmārupes pamatskolu. Līdz ar satiksmes slēgšanu 10. un 55. autobuss šajā laika posmā kursēs pa apvedceļu.

10. maršruta autobusi virzienā iz Jaunmārupi kursēs pa maršrutu līdz autoceļam P132, tālāk pa autoceļu P132, autoceļu A5, Čiekuru ielu, Mazcenu aleju un tālāk pa maršrutu.

55. maršruta autobusi virzienā uz Jaunmārupi kursēs pa maršrutu līdz autoceļam P132, tālāk pa autoceļu P132, autoceļu A5, Čiekuru ielu, Mazcenu aleju un tālāk pa maršrutu.

Virzienā uz Abrenes ielu autobuss kursēs pa maršrutu līdz Mazcenu alejai, tālāk pa Mazcenu aleju, Čiekuru ielu, autoceļu A5, autoceļu P132 un tālāk pa maršrutu.

Būs slēgtas 10. un 55. autobusa maršruta pieturvietas “Pļavu iela” un “Jaunmārupes sākumskola” Mazcenu alejā abos virzienos.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “x”, “facebook”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI