DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
11. aprīlī, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Ugunsgrēkā Rīgā cieta cilvēks, bet Olaines novadā – ugunsdzēsējs glābējs 

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 10. aprīļa plkst. 6.30 līdz 11. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 49 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā sešus uz kūlas ugunsgrēku dzēšanu, 23 uz glābšanas darbiem, bet 10 izsaukumi bija maldinājumi. 

Šonakt plkst. 01.53 saņemts izsaukums uz Ventspils ielu Rīgā, kur divstāvu neapsaimniekotai ēkai dega otrais stāvs 30 m2 platībā, kā arī bēniņi un jumts 120 m2 platībā. Dzēšanas darbos piedalījās 20 ugunsdzēsēji glābēji. Plkst. 06.41 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts.  

Plkst. 21.32 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Olaines novada Olaines pagastu, kur dega divstāvu neapsaimniekota ēka pilnā 120 m2 platībā. Dzēšanas darbu laikā cieta ugunsdzēsējs glābējs. Plkst. 01.09 ugunsgrēks likvidēts. 

Pussešos vakarā ugunsdzēsēji glābēji devās uz Bauskas novada Rundāles pagastu, kur bija notikusi divu vieglo automašīnu sadursme, kuras rezultātā abos transportlīdzekļos bija iespiests cilvēks. Abi cilvēki ar hidrauliskajiem instrumentiem tika atbrīvoti un nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem. Pēc tam atvienotas automašīnu akumulatora klemmes, ar absorbentu savākts uz brauktuves izlijušais šķidrums un sakārtota ceļa braucamā daļa. 

Plkst. 11.20 VUGD saņēma izsaukumu uz Slokas ielu Rīgā, kur trīsstāvu sabiedriskās ēkas pirmajā stāvā dega palīgtelpa 5 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas evakuējās 10 cilvēki. Notikumā cieta viens cilvēks. Plkst. 12.05 ugunsgrēks likvidēts. 

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega dārza māja, vieglā automašīna, siena ruļļi, koka stumbrs un četros gadījumos atkritumi. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI