DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
26. martā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Valmieras Starptautiskais multimediju festivāls aicina mākslas un radošo industriju pedagogus uz informatīvu semināru

Latvijas vispārizglītojošo skolu mākslas skolotāji un mākslas vidusskolu pedagogi ir aicināti piedalīties informatīvā seminārā par digitālo platformu, kas tapusi VSMF Mākslas un izglītības programmas jauniešiem projekta ietvaros, pateicoties EEZ grantu atbalstam.  

Informatīvais seminārs norisināsies tiešsaistē Zoom platformā ceturtdien, 28. martā, plkst. 15.30–16.15.  

Saite uz semināru: https://zoom.us/j/98351485953 

Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama, gaidīsim visus interesentus!  

Semināra mērķis ir iepazīstināt skolotājus un pedagogus ar projekta ietvaros izstrādāto mākslas un izglītības programmas digitālo platformu jauniešiem, pavadošo izglītojošo un metodoloģisko materiālu un to pielietojuma iespējām mācību procesā. Platformu veido pieci projekta ietvaros tapušie multimediju mākslas darbi, ko radījuši mākslinieki no Norvēģijas un Latvijas sadarbībā ar jauniešiem, kā arī pavadošais saturs, kas ietver iztēli un radošumu veicinošus uzdevumus jauniešiem, vadlīnijas pedagoģiskajam darbam skolotājiem, kā arī palielina jauniešu izpratni par starpdisciplinārām mākslas formām un digitālajām iespējām mūsdienu mākslas pasaulē.  

Seminārs ir daļa no Valmieras Starptautiskā multimediju festivāla programmas, kas norisinājās no 2024. gada 26. februāra līdz 3. martam Valmierā. Festivāla ietvaros tika izrādīta bagātīga multimediju programma, ko papildināja īpaša mākslas un izglītības programmas jauniešu mērķauditorijai.  

Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.–2021. gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” ietvaros tiek īstenots projekts “Valmieras multimediju festivāla mākslas un izglītības programma jauniešiem” (projekta Nr. EEZ/2022/2/14). Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI