DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
05. decembrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Aizvadītajā diennaktī saņemti 68 izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 4. decembra plkst. 6.30 līdz 5. decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 68 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu, 40 uz glābšanas darbiem, bet 13 izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst. 17.56 tika saņemts izsaukums uz Madonas ielu Jēkabpilī, kur divstāvu daudzīvokļu dzīvojamā mājā, nepareizas apkures sistēmas ekspluatācijas rezultātā, izveidojās sadūmojums. No mājas tika evakuēti divi cilvēki. Plkst. 19.17 ugunsdzēsēji glābēji darbu notikuma vietā noslēdza.

Plkst. 11.37 VUGD saņēma izsaukumu uz Ropažu novada Stopiņu pagastu, kur ar atklātu liesmu dega angārs un tajā esošās divas vieglās automašīnas 320 m2 platībā. Plkst. 16.15 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega saimniecības ēka, sodrēji ēkas dūmvadā, ārsiena, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, divas vieglās automašīnas, veļas mašīna, divi elektrosadales skapji, elektrolīnijas balsta vadi, pirotehnikas kartona kaste un divos gadījumos atkritumi.

Desmit gadījumos ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja nolūzušus kokus vai to zarus, kas radīja apdraudējumu.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI