DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
06. novembrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Vide

Aicina uz mežu apsaimniekošanai veltītu īsfilmu vakaru ar tematisku sarunu

Lai spriestu par mežu apsaimniekošanas problēmām Igaunijā un Latvijā, Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina interesentus 13. novembrī uz tematisku diskusiju, kas norisināsies dokumentālo īsfilmu vakarā kinoteātrī “Kino Bize”.

Pasākumā tiks demonstrētas dokumentālas īsfilmas par mežu apsaimniekošanu Igaunijā un par mežsaimniecībā un kokrūpniecībā mazvērtīgo koku nozīmi dabas daudzveidības nodrošināšanā “Mājas mežā” (2022).

Pasākumā piedalīsies dāņu vecākās vides organizācijas “NOAH Friends of the Earth Denmark” (“Miljøbevægelsen NOAH”) pētnieks Tobiass Jespersens no Dānijas, “Save Estonia's Forests” (“Päästame Eesti Metsad”) pārstāve Līna Steinberga no Igaunijas un Latvijas Ornitoloģijas biedrības valdes priekšsēdētājs Dr. biol. Viesturs Ķerus no Latvijas, iezīmējot to, kā pieprasījums pēc enerģētiskās koksnes un tās eksports, tostarp uz Dāniju, ietekmē mežu izciršanu Igaunijā un Latvijā. 

Pasākums norisināsies pirmdien, 13. novembrī, no plkst. 18.00 līdz plkst. 20.00 Rīgā, Elizabetes ielā 37, kinoteātrī “Kino Bize”. 

Pasākuma darba valoda ir latviešu valoda, bet ārvalstu viesu uzstāšanās notiks angļu valodā. 

Pieteikšanās pasākumam norisinās līdz 12. novembrim, aizpildot anketu šeit: https://ej.uz/mezufilmas2023.

Pasākumu rīko Latvijas Ornitoloģijas biedrība sadarbībā Dānijas vecāko vides organizāciju “NOAH Friends of the Earth Denmark” un Igaunijas vides organizāciju “Save Estonia's Forests”. Pasākumu finansē Ziemeļvalstu Ministru padome. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI