DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
17. oktobrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Finanses
1
1

Ar ES fondu finansējumu izstrādās bērnu tiesību aizsardzības informācijas sistēmu

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir uzaicinājusi Valsts kanceleju pieteikties Eiropas Savienības (ES) fondu atbalstam, lai izstrādātu informācijas sistēmu labākai bērnu tiesību aizsardzības nodrošināšanai. No Eiropas Sociālā fonda Plus (ESF+) šim mērķim pieejami 3,11 miljoni eiro.

Valsts kanceleja izstrādās vienotu risku analīzes un vadības informācijas sistēmu agrīnai bērnu attīstības vajadzību identificēšanai,  koordinētai nepieciešamo veselības aprūpes un agrīnās intervences pakalpojumu, kā arī atbalsta pasākumu izglītības vidē plānošanai un nodrošināšanas uzraudzībai. Plānots, ka līdz 2029. gada beigām 1090 iestādes sniegs datus un izmantos risku analīzes un vadības informācijas sistēmu agrīnā preventīvā atbalsta vajadzību noteikšanai.

Projekta īstenošanai pieejams finansējums no ESF+ 3 114 127 eiro apmērā, kā arī valsts budžeta līdzfinansējums 549 552 eiro.

Projekta iesniegums Valsts kancelejai jāiesniedz CFLA līdz 2023. gada 1. decembrim, savukārt īstenošana jāpabeidz līdz 2029. gada beigām. Projektu atlases dokumentācija publicēta CFLA tīmekļvietnē cfla.gov.lv.

ES fondu atbalsts bērnu tiesību aizsardzības informācijas sistēmai paredzēts ES kohēzijas politikas programmas 2021.–2027. gadam 4.3.6. specifiskā atbalsta mērķa "Veicināt nabadzības vai sociālās atstumtības riskam pakļauto cilvēku, tostarp vistrūcīgāko un bērnu, sociālo integrāciju" 4.3.6.8. pasākuma "IKT sistēmu modernizācija labākas bērnu tiesību aizsardzības sistēmas nodrošināšanai" ietvaros. Informācija par visām projektu atlasēm pieejama CFLA tīmekļvietnes sadaļā “Projektu atlases”.

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI