DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
25. septembrī, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Vide

Aicina pieteikties lekciju ciklam Latvijā sastopamo putnu sugu noteikšanā

Lai sniegtu ieskatu biežāk sastopamajās putnu sugās Latvijā un putnu vērošanas un sugu noteikšanas pamatprincipos, Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) izziņo pieteikšanos ikgadējam tiešsaistes lekciju ciklam “Pirmie soļi putnu atpazīšanā”.

Lekciju ciklu, kas norisināsies no 2023. gada 16. oktobra līdz 2024. gada 18. martam, tiešsaistē aicināti apmeklēt gan iesācēji, gan tie, kam putnu vērošana jau kļuvusi par aizrautīgu nodarbi, bet pietrūkst zināšanu to sugu noteikšanā, kuras ir sastopamas Latvijā.Sākot ar oktobra vidu ik nedēļu divdesmit divu nedēļu garumā tiešsaistē notiks tematiskas lekcijas, kas tiks papildināta ar fotogrāfijām, audio un video ierakstiem un kuras garums būs no stundas līdz divām stundām atkarībā no tēmas. Lekciju kursa dalībnieki saņems piekļuvi, kura darbosies līdz pat lekciju kursa noslēgumam 2024. gada martā. Lekciju materiāli ietver gan apmācību video, gan pašpārbaudes video un uzdevumus.Lekcijas vadīs pieredzējis putnu pazinējs Latvijas Ornitoloģijas biedrības ornitologs, sertificēts putnu eksperts Andris Dekants, kurš jau vairākus gadus ir vadījis lekciju ciklu “Pirmie soļi putnu atpazīšanā” un palīdzējis apmācīt studentus “Nord” lauka putnu noteikšanas kursos.Iepriekšējo gadu kursu dalībnieki atzinīgi novērtē multimediālo pieeju kursu daudzveidīgajā izklāstā, asociatīvo pieeju putnu balsu apguvē, lektora spēju izklāstīt tēmu aizraujošā un iesaistošā formā, daloties personīgajā pieredzē putnu noteikšanā un vērošanā.Lekciju dalībniekiem būs iespēja pievienoties iepriekšējā gada lekciju dalībnieku domubiedru grupai vietnē “Facebook”, lai kopīgi dalītos jauniegūtajās zināšanās.Maksa, kas ir arī ziedojums biedrības labo darbu īstenošanai savvaļas putnu dzīves izpētei un uzlabošanai, par dalību lekciju ciklā “Pirmie soļi putnu atpazīšanā” ir 149.00 EUR, savukārt Latvijas Ornitoloģijas biedrības biedriem un skolēniem vai studentiem – 74.00 EUR, bet tiem, kuri ir vienlaikus gan LOB biedri, gan skolēni vai studenti – 59.00 EUR.Pieteikšanās ir iespējama līdz 2023. gada 26. oktobrim, aizpildot pieteikuma anketu lekciju ciklam “Pirmie soļi putnu atpazīšanā 2023” šeit: https://ej.uz/putnulekcijas2023

Par Latvijas Ornitoloģijas biedrību

Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) ir lielākā dabas organizācija Latvijā, kura pateicoties vairāk nekā 800 biedriem, veic savvaļas putnu izpēti un tiecas saglabāt to dzīvotnes Latvijā, rūpējoties par dabas daudzveidību cilvēku un putnu labklājības vārdā. Par putnu daudzveidību iestājas kopš 1985. gada. Izdod vienīgo žurnālu par putniem latviešu valodā “Putni dabā”.  Ir starptautiskās putnu aizsardzības organizācijas “BirdLife International” pārstāvis Latvijā. Plašāk: www.lob.lv un Facebook.com/LOB.LV.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI