DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
20. septembrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Ugunsgrēkā Bauskas novadā izglābti četri cilvēki

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 19. septembra plkst. 6.30 līdz 20. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 42 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, 21 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst. 21.00 saņemts izsaukums uz Bauskas novada Iecavas pagastu, kur trīsstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā ar atklātu liesmu dega dzīvoklis 56 m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās 11 cilvēki. Ugunsdzēsēji glābēji ar glābšanas masku palīdzību no ēkas izglāba četrus cilvēkus – divus no ēkas otrā stāva un divus no ēkas trešā stāva. Divi no izglābtajiem cilvēkiem ugunsgrēkā cieta. Plkst. 23.16 ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 20.53 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Valmieras novada Ramatas pagastu, kur trīs cilvēki bija apmaldījušies purvā. Ugunsdzēsēji glābēji cilvēkus atrada apmēram 2300 metrus no vietas, kur tie bija devušies purvā. Plkst. 03.02 darbs notikumā noslēdzās.

Plkst. 12.25 saņemts izsaukums uz Skolas ielu Dobelē, kur piecstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī dega sadzīves mantas 1 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas evakuējās desmit cilvēki. Plkst. 13.09 degšana likvidēta.

Pusdienlaikā saņemts izsaukums uz Rīgas ielu Valkā, kur no avarējušas kravas automašīnas degvielas tvertnes grāvī noplūda dīzeļdegviela. Ugunsdzēsēji glābēji izlijušo degvielu pārklāja ar absorbentu, kā arī ierobežoja notikuma vietu. Tika atvienots kravas automašīnas akumulators. Darbu notikuma vietā turpināja Valsts vides dienests.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega ēkas ārsiena, četri logi un vieglā automašīna, šķūņa siena, mikroautobuss, kūdra, elektrolīnijas balsts, elektrības vadi un kabeļu koka spoles, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens un trīs gadījumos atkritumi.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI