DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
09. jūnijā, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Kultūra

Tirdzniecībā nonāks arī iepriekšējā rezervācijā neizpirktās biļetes uz Dziesmu un deju svētku maksas pasākumiem

12.jūnijā publiskajā tirdzniecībā nonāks iepriekšējā rezervācijā neizpirktās biļetes uz XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku (turpmāk - Svētki) maksas pasākumiem. Biļešu tirdzniecību nodrošina “Biļešu Paradīze”.

Biļetes

Kopējais biļešu skaits uz Svētku pasākumiem ir 174 000 biļešu. No 12.jūnija plkst.10.00 publiskajā tirdzniecībā būs pieejamas biļetes uz koru lielkoncertu “Tīrums. Dziesmas ceļš” un tā ģenerālmēģinājumu, uz Noslēguma koncertu “Kopā Augšup” un tā ģenerālmēģinājumu (teju 2000 biļešu kopā), uz deju lieluzvedumu “Mūžīgais dzinējs” (vairāk kā 1000 biļešu kopā), deju lielkoncertu “Balts” (vairāk kā 700 biļešu uz katru koncertu) u.c. maksas pasākumiem.

10 % atlaide tiks piemērota Latvijas Goda ģimenes apliecības īpašniekiem, personām ar I, II vai III invaliditātes grupu, uzrādot atbilstošu apliecību un politiski represētajām personām, uzrādot atbilstošu apliecību.

Vienā pirkuma reizē uz vienu pasākumu varēs iegādāties ne vairāk kā četras biļetes. Kopīgais vienā pirkumā nopērkamo biļešu skaits - 20.

No 12.jūnija ikvienam interesentam būs iespēja iegādāties biļetes arī uz tautas lietišķās mākslas izstādi “Mēs”, kas no 1.jūlija līdz 30.jūlijam būs skatāma Sporta ielā 2. Ieejas biļeti iegādāties varēs arī pie ieejas izstādē. Svētku dalībniekiem Svētku nedēļā izstādi iespējams apmeklēt bez maksas.

Bezmaksas koncertu ieejas kartes

No 12.jūnija gan internetā, gan kasēs būs iespēja izņemt XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku bezmaksas pasākumu, kas notiek slēgtās telpās, ieejas kartes. Interesentiem tiek piedāvāta iespēja bezmaksas apmeklēt:

  • deju kolektīvu finālkonkursu 17.jūnijā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā (2 ieejas karšu limits personai)
  • senioru kolektīvu koncertu “Klusums reiz par tautu tapa” 3.jūlijā Rīgas Cirkā
  • amatierteātru izrādēm M.Čehova Rīgas krievu teātrī 6. un 7.jūlijā (ar izrāžu sarakstu var iepazīties šeit un šeit).

Savukārt Svētku bezmaksas koncertos, kas notiks baznīcās (pūtēju orķestru koncerti, mazākumtautību garīgās mūzikas koncerts) ieeja būs ar bezmaksas ieejas kartēm, ko varēs saņemt pie ieejas koncertā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU