16. maijā, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Robežsargi uzrāda augstus rezultātus Valsts robežsardzes čempionāta sacensībās peldēšanā un dienesta trīscīņā

12.maijā Rēzeknē, Valsts robežsardzes koledžā aizvadītas Valsts robežsardzes (turpmāk – VRS) čempionāta sacensības peldēšanā un dienesta trīscīņā, kurās sacentās VRS teritoriālo pārvalžu un Valsts robežsardzes koledžas (turpmāk – VRK) sportisti.

Sacensībās peldēšanā visiem peldētājiem tika paredzēta distance – 100 m. Ņemot par pamatu labākos rezultātus tika noskaidroti uzvarētāji individuāli, savukārt, komandu vērtējumā ieskaitīja trīs labākos rezultātus no vīriešu grupas, vienu labāko no vīriešu – veterānu un sieviešu grupām.

Sacensībās peldēšanā komandu vērtējumā 1.vietu izcīnīja VRS Daugavpils pārvaldes komanda, 2.vietu -  VRS Ludzas pārvaldes komanda un 3.vietu - VRS Aviācijas pārvaldes komanda.

Individuāli vīriešu grupā uzvarēja Aleksejs Suhorukovs (VRS Rīgas pārvalde), 2.vietu ieguva Marians Žukovs (VRS Ludzas pārvalde) un 3.vietu - Pāvels Goranskis (VRS Rīgas pārvalde).

Individuāli vīriešu - veterānu grupā 1.vietā ierindojās Marians Žukovs (VRS Ludzas pārvalde), 2.vietā - Pēteris Zaķis (VRS Ventspils pārvalde) un 3.vietā - Ainārs Mizāns (VRS Daugavpils pārvalde).

Individuāli sieviešu grupā uzvarēja Nadežda Motivāne (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu ieguva Olga Prokopkina (VRS Ludzas pārvalde) un 3.vietu - Elina Rogovska (VRK).

Individuāli sieviešu - veterāņu grupā 1.vietā ierindojās Līga Pujāte (VRS Rīgas pārvalde), 2.vietā - Jeļizaveta Puzāne (VRS Ludzas pārvalde) un 3.vietā - Evita Baraņņika (VRS Viļakas pārvalde).

Sacensības dienesta trīscīņā notika trīs disciplīnās: peldēšanā, vieglatlētikas krosā un ātršaušanā ar nemodificētu dienesta pistoli. Individuālajā vērtējumā uzvarētāji tika noteikti pēc labākiem rezultātiem trīs disciplīnās, savukārt, komandu vērtējumā ieskaitīja piecus labākos rezultātus trīs disciplīnās, respektīvi, trīs labākos vīriešu grupas rezultātus, vienu labāko vīriešu – veterānu un sieviešu grupas rezultātu.

Sacensībās dienesta trīscīņā godalgoto 1.vietu izcīnīja VRS Daugavpils pārvaldes komanda, 2.vietā ierindojās VRS Rīgas pārvaldes komanda un 3.vietā – VRS Ludzas pārvaldes komanda.

Individuāli vīriešu grupā 1.vietu ieguva Vitālijs Glods (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu - Sergejs Fuņikovs (VRS Daugavpils pārvalde) un 3.vietu - Pāvels Goranskis (VRS Rīgas pārvalde).

Individuāli vīriešu - veterānu grupā 1.vietu izcīnīja Marians Žukovs (VRS Ludzas pārvalde), 2.vietu - Pjotrs Krukovskis (VRS Daugavpils pārvalde) un 3.vietu - Ainārs Mizāns (VRS Daugavpils pārvalde).

Individuāli sieviešu grupā uzvarēja Olga Prokopkina (VRS Ludzas pārvalde), 2.vietu ieguva Sandra Dervinika (VRK) un 3.vietu - Nadežda Motivāne (VRS Daugavpils pārvalde).