DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
25. aprīlī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme
1
1

1., 4. un 5.maijā Latvijas Pastam būs brīvdiena, bet strādās atsevišķas pasta nodaļas

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

2023.gada valsts svētku brīvdienu periodā – 1., 4. un 5.maijā – pasta pakalpojumus sniegs atsevišķas Latvijas Pasta nodaļas lielākajos tirdzniecības centros. Pārceltajā darbdienā sestdien, 20.maijā, pasta nodaļas strādās saskaņā ar piektdienas darba režīmu – šajā dienā tiks piegādāti arī sūtījumi. Klienti, kam Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras piešķirtās pensijas un pabalsti tiek piegādāti dzīvesvietā ar Latvijas Pasta starpniecību un kam izmaksa paredzēta no 5. līdz 7.maijam, tos saņems agrāk. Brīvdienās sūtījumu saņemšanai un nosūtīšanai būs izmantojami vairāki desmiti Latvijas Pasta pakomātu.

Valsts noteiktajās svētku brīvdienās – Darba svētkos 1.maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā 4.maijā, kā arī papildus piešķirtajā brīvdienā 5.maijā – atvērtas būs atsevišķas pasta nodaļas tirdzniecību centros Latvijas lielākajās pilsētās, kuru darbalaiks pielāgots attiecīgo tirdzniecību centru darbalaikiem. Minētajās dienās strādājošo pasta nodaļu saraksts un to darbalaiki pieejami šeit.

Lai iedzīvotājiem būtu iespēja izbaudīt vairākas atpūtas dienas pēc kārtas, maijā ir pārcelta viena darbdiena – piektdiena, 5.maijs, ir pārcelta uz sestdienu, 20.maiju. Sestdien, 20.maijā, Latvijas Pasts strādās atbilstoši piektdienas grafikam un iedzīvotājiem piegādās sūtījumus.

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras izmaksātās pensijas un pabalsti, kuru piegāde dzīvesvietā paredzēta 5. un 6.maijā, klientiem tiks piegādāti un izmaksāti 2.maijā; savukārt 3.maijā pensijas un pabalstus dzīvesvietā saņems klienti, kuriem izmaksas datums noteikts 7.maijā.

Brīvdienās sūtījumu saņemšanai un nosūtīšanai būs izmantojami vairāki desmiti Latvijas Pasta pakomātu visā valsts teritorijā. Informācija par Latvijas Pasta pakomātu tīklu pieejama te.

Priecīgus svētkus!  

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI