DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
21. martā, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība
1
1

RTU aicina pieteikties runātājus TEDxRigaTechnicalUniversity

2023. gada 21. martā – Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) otro reizi organizē TEDx pasākumu un aicina iedvesmojošus profesionāļus tajā dalīties ar stāstiem, kas maina dzīvi.

TEDxRigaTechnicalUniversity notiks 27. oktobrī.

Šogad pasākuma virstēma būs cilvēks – arī digitālās transformācijas laikmetā, kad arvien vairāk dažādu norišu iespējams automatizēt, un tas arī notiek, nemazinās cilvēka loma un iesaistes nozīmība sabiedriskos, politiskos, uzņēmējdarbības, zinātnes, kultūras un citos procesos. «Angliski saka – it’s all about people. Neatkarīgi no tā, vai mēs runājam par globālu biznesa izaugsmi, zinātnes un uzņēmējdarbības sadarbību, lielas komandas vadīšanu vai multimediālu performanci, nozīmīgas ir cilvēku savstarpējās attiecības, mijiedarbība, tīklošanās, kā rezultātā dzimst sadarbības un nebijušas inovācijas,» TEDxRigaTechnicalUniversity pasākuma virzienu iezīmē profesors Deniss Ščeulovs, RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūta direktors. Pasākums otro reizi tiek organizēts pēc viņa iniciatīvas.

TEDxRigaTechnicalUniversity ar iedvesmojošām runām uzstāsies dažādu jomu pārstāvji no Latvijas un ārvalstīm, kuri dalīsies ar izcilām idejām, kas aizraus un mainīs domāšanas paradigmu.

RTU atver pieteikšanos interesentiem, kuri vēlas kāpt uz TEDxRigaTechnicalUniversity skatuves, lai ar savu personīgo pieredzi, zināšanām, pētījumiem un ekspertīzi iedvesmotu citus. Īpaši tiek aicināti cilvēki, kuri savās runās aktualizēs šādas tēmas: nebijusi starpdisciplināra sadarbība; tīklošanās, saziņa un sadarbība; dizains un inženierija, kas veicina sociālās pārmaiņas; iekļautība; inovatīva arhitektūra; mākslīgā intelekta ētika; māksla un aktīvisms; sakritības īstajā laikā; STEAM un industrijas sadarbība; cilvēks cilvēkam filozofija uzņēmējdarbībā, zinātnē un dzīvē.

Lai pieteiktos, aicinām aizpildīt anketu TEDxRigaTechnicalUniversity mājaslapā – https://tedxrtu.lv/

Pasākums notiks angļu valodā.

Pirmais TEDxRigaTechnicalUniversity notika pagājušā gada 20. oktobrī, tā virstēma bija pārmaiņas kā  ikdienas neatņemama sastāvdaļa (Change is the new routine), kas, liekot nepārtraukti mainīties un pielāgoties, attīsta sabiedrību un tās indivīdus kā spēcīgus pārmaiņu vadības līderus.

TED ir starptautiska bezpeļņas organizācija ar vadmotīvu «Idejas, ar kurām vērts dalīties». TEDx ir TED kustības nacionāla mēroga pasākums, ko rīko vietēji organizatori saskaņā ar TED misiju. TEDx pasākumi tiek rīkoti daudzviet pasaulē, piesaistot izcilākos ekspertus un aktualizējot  tematus, kas ir vitāli svarīgi kā indivīda, tā globālās sabiedrības veselīgai attīstībai.

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU