DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
19. janvārī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Veselība

Veselības ministre tiekas ar Latvijas Jauno ārstu asociācijas pārstāvjiem

Lai pārrunātu turpmāko sadarbību un aktuālos problēmjautājumus veselības aprūpē, otrdien, 17. janvārī, veselības ministre Līga Meņģelsone tikās ar Latvijas Jauno ārstu asociācijas pārstāvjiem (LJĀA).

Asociācijas valdes priekšsēdētājs Artūrs Šilovs, iepazīstinot ar organizācijas darbību, norādīja, ka nozarē prioritāri risināmo jautājumu vidū ir atalgojums un atlīdzības sistēmas izmaiņas, izglītības kvalitāte un jauno ārstu motivēšana, rezidentūras finansējums un tiesiskais regulējums, kā arī veselības aprūpes speciālistu pieejamība reģionos.

“Visi jauno ārstu asociācijas minētie jautājumi ir Veselības ministrijas dienaskārtībā. Īpaši nozīmīga ir jauno veselības aprūpes speciālistu piesaiste un noturēšana, jo nozares cilvēkkapitāla attīstība ir ļoti būtiska – bez profesionāliem ārstiem, medmāsām un ārstu palīgiem mums nebūs kvalitatīvs pakalpojums. Tikšanās bija dinamiska un ļoti iedvesmojoša. Redzu, ka jaunie ārsti ir ar plašu redzējumu un zina, kādu pakalpojumu kvalitātiti gribam Latvija. Tāpēc es ļoti ceru uz sekmīgu dialogu arī turpmāk, lai ar augstāku detalizācijas pakāpi risinātu ar rezidentu un rezidentūru saistītos problēmjautājumus,” uzsvēra ministre.

Jāpiebilst, ka veselības ministre iecerējusi arī turpmāk regulāri tikties gan ar veselības aprūpes speciālistu pārstāvošām, gan citām organizācijām, kā arī aktīvi iesaistīt nevalstisko sektoru un profesionālās organizācijas ministrijas politikas plānošanas dokumentu izstrādē.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU