DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
10. janvārī, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Liepājas Kultūras pārvalde izsludinās kultūras projektu konkursu

Publicitātes foto

16. janvārī Liepājas Kultūras pārvalde izsludinās šogad pirmo kultūras projektu konkursu. Tā mērķis ir finansiāli atbalstītu Liepājas pilsētai nozīmīgu, unikālu un tradicionālu kultūras projektu īstenošanu dažādās kultūras un mākslas nozarēs. Projektu pieteikumus varēs iesniegt divu nedēļu garumā.

Projektu konkursā paredzēts sadalīt 50 000 eiro līdzfinansējumu žūrijas atbalstītajām iecerēm. Kā nosaka konkursa nolikums, piešķirtā līdzfinansējuma apjoms vienam projektam iespējams, sākot no 1000 eiro un nepārsniedzot 5000 eiro. Viens pieteicējs konkursā var piedalīties ar vairākiem projektiem, bet kopējais iespējamais atbalsts nebūs lielāks par 8000 eiro.

Projektu pieteikumus varēs iesniegt divu nedēļu garumā. Elektroniskā sistēma paredz pieteikumu iesniegšanu no 2023. gada 16. līdz 31. janvāra pusnaktij, aizpildot pieteikuma anketu. Konkursa rezultātu paziņošana plānota 20. februārī.

Konkursa nolikums, elektroniskā pieteikuma anketa un visa konkursa dokumentācija pieejama www.kulturasprojektukonkurss.lv.

Konkursam iesniegtos projektus izskatīs žūrija. Svarīgākie vērtēšanas kritēriji jeb konkursa prioritātes ir veicināt mūsdienīgas un intelektuālas kultūrvides attīstību Liepājā, piedāvāt jaunu un inovatīvu kultūras ideju realizēšanu pilsētā, kas spēj radīt rezonansi un būt unikālas Latvijas un starptautiskā mērogā, nodrošināt kultūras norišu kvalitāti un daudzveidību, tradicionālās un laikmetīgās kultūras attīstību, kā arī veicināt Liepājas pilsētas iedzīvotāju līdzdalību kultūras dzīves norisēs.

Konkursā var piedalīties Latvijas Republikas Uzņēmuma reģistrā reģistrētās juridiskās personas, kas nav pašvaldību vai valsts iestādes, pašvaldību vai valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību, tai skaitā publiskas atvasinātas personas. Projektu konkursā nevar piedalīties arī fiziskas personas, kas reģistrētas Latvijas Republikas Valsts ieņēmumu dienestā kā saimnieciskas darbības veicējas un Kultūras projektu konkursa nolikuma izpratnē nav atzīstamas par juridiskām personām.

Konsultācijas par projektu konkursu var saņemt noteiktā iesniegšanas termiņa darba dienās un darba laikā, rakstot uz e-pastu liepajaskultura@liepaja.lv vai zvanot pa tālruni 63 483 939.

Projektu realizēšanas termiņš paredzēts no 2023. gada 1. marta līdz 2024. gada 28. februārim. Otro kultūras projektu šogad plānots izsludināt vasaras vidū.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU