DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
25. novembrī, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

LPS vadība tiksies ar Saeimā jaunievēlētajiem pašvaldību politiķiem

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Lai pārrunātu turpmāko sadarbību un Saeimas izpratnes veicināšanu par pašvaldību lomu valsts politiskajos, ekonomiskajos, sociālajos procesos, Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) vadība pirmdien, 28.novembrī rīko tikšanos ar tiem politiķiem, kuri līdz ievēlēšanai 14.Saeimā strādāja pašvaldību domēs.

14.Saeimā ir ievēlēti kopumā 25 līdzšinējie pašvaldību politiķi, kas ir augsts vēlētāju novērtējums par šo politiķu paveikto savas pašvaldības un tās iedzīvotāju labā.

LPS priekšsēdis Gints Kaminskis: "Pašvaldības ne reizi vien ir pierādījušas, cik svarīgs atbalsts tās ir valstij dažādās krīzes situācijās, kad ir nepieciešama operatīva rīcība un palīdzības  sniegšana  - to ir pierādījusi Covid-19 pandēmija, energoresursu un Ukrainas bēgļu krīze. Paralēli atbalsta sniegšanai valstij grūtos brīžos, pašvaldības ar tiem pašiem resursiem turpina arī ikdienas pakalpojumu nodrošināšanu iedzīvotājiem."

Jaunajai Saeimai uzsākot darbu, LPS priekšsēdis Gints Kaminskis,  viņa vietnieks no valstspilsētām Andris Rāviņš un novadiem Vents Armands Krauklis aicinājuši uz tikšanos visus 25 Saeimā jaunievēlētos pašvaldību politiķus, lai pārrunātu pašvaldībām aktuālus jautājumus un to, kā veicināt Saeimā lielāku izpratni par pašvaldību lomu valsts politiskajos un ekonomiskajos procesos.

Tikšanās sāksies plkst.15, un tā notiks Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēžu zālē.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI