DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
22. septembrī, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

Valdības sociālie un sadarbības partneri iepazīstinās ar organizāciju politisko partiju vērtējumu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK), Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS), Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA) un Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) ir novērtējušas 14. Saeimas vēlēšanās kandidējošās politiskās partijas, un ar vērtējuma rezultātiem iepazīstinās preses konferencē 26. septembrī plkst. 11:00.

Tuvojoties 14. Saeimas vēlēšanām, Ministru kabineta lielākie sociālie un sadarbības partneri - LTRK, LDDK, LBAS, LZA un LPS, pēc sarunām ar politiskajām partijām par viņu nākotnes redzējumu Latvijas attīstības un iedzīvotāju labklājības veicināšanai, izveidojuši savu politisko partiju vērtējumu, izsakot savu viedokli, kuru nākamās valdības kandidātu rīcības plānam ir lielākais potenciāls Latviju izvest no krīzes un tuvināt Eiropas labklājīgāko valstu līmenim.  Vērtētas ir politiskās partijas, kas jūnijā, jūlijā un augustā saskaņā ar SKDS aptauju rezultātiem saņēmušas vismaz 2,5% iedzīvotāju atbalstu.

Lai iepazīstinātu ar visu piecu organizāciju politisko partiju vērtējumu un tā pamatojumu, LTRK, LDDK, LBAS, LZA un LPS aicina medijus uz preses konferenci pirmdien, 26. septembrī, plkst. 11:00 LTRK namā, Kr. Valdemāra ielā 35, Rīgā. Konferenci varēs vērot arī tiešsaistē, kur arīdzan būs nodrošināta jautājumu uzdošanas iespēja.

Pasākumā piedalīsies LTRK prezidents Aigars Rostovskis, LDDK prezidents Andris Bite, LBAS priekšsēdētājs Egils Baldzēns, LZA prezidents Ivars Kalviņš un LPS priekšsēdis Gints Kaminskis. Preses konferenci vadīs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Mediju pārstāvji ir aicināti apstiprināt dalību pasākumā līdz 23.septembrim, rakstot uz e-pasta adresi aija.rumba@ltrk.lv vai zvanot pa tālruni 29385117. Piekļuves informācija tiks nosūtīta pēc reģistrācijas.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU