DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
30. augustā, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Rīgas pašvaldība aicina Zinību dienā pārvietoties ar bezmaksas sabiedrisko transportu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Lai mazinātu sastrēgumus galvaspilsētā, Zinību dienā, 1.septembrī, pašvaldības uzņēmuma “Rīgas satiksme” autobusos, trolejbusos un tramvajos iedzīvotājiem būs iespējams braukt bez maksas. Pasažieriem savs e-talons vai koda biļete transportlīdzekļos nebūs jāreģistrē.

“Zinību diena ir svētki gan Rīgā, gan visā valstī. Lai šajā dienā mazinātu sastrēgumus, mudinot Rīgas vecākus un pedagogus izvēlēties sabiedrisko transportu, Rīgas dome 1. septembrī noteikusi bezmaksas braukšanu,” norāda Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis. Rīgas mērs novēl skaistu un priekpilniem mirkļiem bagātu Zinību dienu Rīgas skolēniem, skolotājiem un vecākiem!

Savukārt Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks satiksmes infrastruktūras un attīstības jautājumos Vilnis Ķirsis piebilst: “Mācību gadu sākums ir ne tikai svētku diena, bet arī diena, kad pilsētā atgriežas intensīva satiksme un īpaši pirmajā skolas dienā veidojas lieli sastrēgumi. Pēc vasaras gan gājējiem, gan autovadītājiem samazinājusies modrība intensīvas satiksmes apstākļos, kas rada lielākus drošības riskus. Aicinām vecākus un visus rīdziniekus 1. septembrī izmantot bezmaksas sabiedrisko transportu, lai mazinātu sastrēgumus, uzlabotu drošību un ļautu vecākiem bez rūpēm pavadīt savus bērnus uz skolu un pēc tam doties arī atlikušo dienu izbaudīt kopā ģimenes lokā."

Rīgas pašvaldība aicina transportlīdzekļu vadītājus būt īpaši uzmanīgiem, kā arī ar izpratni izturēties pret bērniem, kuri pēc vasaras brīvlaika atgriezušies pilsētā un, iespējams, nedaudz piemirsuši piesardzību uz ielām.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI