DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
27. jūlijā, 2022
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības
2
2

Kurzemes jaunieši aicināti pieteikties bezmaksas nometnēm augustā uzņēmējdarbības ideju attīstīšanai

Lai veicinātu uzņēmējdarbības ideju rašanos un īstenošanu Kurzemē, īpaši inovāciju un rūpniecības jomās, Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar SIA ''Hars'' augustā jauniešiem organizē divas bezmaksas nometnes. Nometne “Gribi būt uzņēmējs – sāc gatavoties jau tagad” jauniešiem vecumā no 13 līdz 17 gadiem notiks no 17. līdz 21. augustam viesu namā ''Vītoliņi'', Tukuma novadā, savukārt nometne “Ieslēdz savu biznesa jaudu” jauniešiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem notiks no 22. līdz 26. augustam viesu namā ''Laidi'', Kuldīgas novadā.

Nometnes paredzētas ikvienam Kurzemes reģionā deklarētam jaunietim, kurš domā, apsver, grib pamēģināt vai plāno kļūt par uzņēmēju, vai arī jau ir uzņēmējdarbības ceļa sākumā un vēlas uzlabot savas prasmes un spējas droši virzīties tālāk. Nometnes lektoru vidū būs izaugsmes lektore Marija Rasa, finanšu pratības trenere, izaugsmes koučs Kristīne Vilcāne un citi. Dalībniekiem meistardarbnīcās,  grupu darbos, komandu un citas aktivitātēs būs iespēja apgūt dažādas komunikācijas un sadarbības prasmes, biznesa ideju izstrādi un ideju prezentēšanu. Notiks arī ekskursijas uz vairākiem Kurzemes uzņēmumiem.

Nometne “Gribi būt uzņēmējs – sāc gatavoties jau tagad” paredzēta 13 – 17 gadus veciem Kurzemes jauniešiem, kuri apsver iespēju kādreiz kļūt par uzņēmēju un vēlas attīstīt līderības prasmes, sadarbību, biznesa ideju izstrādi un biznesa ideju pitshošanu, kā arī finanšu pratību. Aicinām iepazīties arī ar izaugsmes treneres Marijas Rasas video aicinājumu uz nometni.

Plašāka informācija par nometni un pieteikšanās:  https://ieej.lv/xI94t

Nometne “Ieslēdz savu biznesa jaudu”  paredzēta jauniešiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuri apsver domu -kļūt par uzņēmējiem vai jau ir uzņēmējdarbības ceļa sākumā un vēlas uzlabot savas prasmes un spējas. Aicinām arī noskatīties finanšu pratības, izaugsmes treneres Kristīnes Vilcānes video aicinājumu uz nometni.

Plašāka informācija par nometni un pieteikšanās: https://ieej.lv/zt88Q

Katrā nometnē plānotais dalībnieku skaits – līdz 20 jauniešiem. Pieteikšanās nometnēm paredzēta līdz  9.augustam vai kamēr ir pieejamas vietas. Aktīvas pieteikšanās rezultātā, ja plānotais nometņu dalībnieku skaits tiks sasniegts, pieteikšanās anketas var tikt slēgtas arī ātrāk.

Kurzemes plānošanas reģions rīko nometnes, lai veicinātu jaunu, inovatīvu uzņēmējdarbības ideju rašanos un īstenošanu Kurzemē, īpaši inovāciju un rūpniecības jomās. Pasākums tiek organizēts projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”.

Vairāk informācijas par projektu: 

Plašāka informācija par projektu Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” (”Entrepreneurship in Kurzeme”) un atbalsta iespējām uzņēmumiem pieejama Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā un https://eeagrants.lv.

Par Kurzemes plānošanas reģionu

Kurzemes plānošanas reģions ir viens no pieciem plānošanas reģioniem, kas izveidots 2006. gada jūnijā ar mērķi – nodrošināt reģiona attīstības plānošanu, koordināciju, pašvaldību un citu valsts pārvaldes iestāžu sadarbību. To veido 8 pašvaldības  - 2 valstspilsētas - Liepāja un Ventspils - un 6 novadi - Dienvidkurzemes, Kuldīgas, Saldus, Talsu, Tukuma un Ventspils novads. Vairāk par Kurzemes plānošanas reģionu, tā funkcijām un īstenotajiem projektiem var uzzināt: www.kurzemesregions.lv

Labs saturs
2
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU