DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
21. jūlijā, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

Labklājības ministrs sveic “airBaltic” ar Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvas iegūšanu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Šodien, 21. jūlijā, labklājības ministrs Gatis Eglītis lidsabiedrībai “airBaltic” pasniedza atzinības rakstu par dažādības un dzimumu līdztiesības principu iedzīvināšanu uzņēmuma kultūrā, veidojot iekļaujošu un uz vienlīdzīgām iespējām balstītu darba vidi un veicinot sociāli atbildīgu uzņēmējdarbību Latvijā.

Šajā gadā lidsabiedrība “airBaltic” ir ieguvusi Starptautiskās Gaisa satiksmes asociācijas (IATA) Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu. Jau trešo gadu šādi apbalvojumi tiek pasniegti lidsabiedrībām un to darbiniekiem dažādās kategorijās.

Labklājības ministrs Gatis Eglītis: “Viens no uzņēmuma ilgtspējīgas izaugsmes pamatiem ir tā cilvēkresursi. “airBaltic”, saņemot Dažādības un iekļaujošas komandas balvu, ir apliecinājums tam, ka, īstenojot mērķtiecīgus pasākumus, kas veicina sieviešu un vīriešu vienlīdzīgas profesionālās izaugsmes iespējas uzņēmumā, rezultāti neizpaliks. Esmu pārliecināts, ka “airBaltic” kā viena lielākajiem darba devējiem Latvijā pieredze būs kā iedrošinājums citiem uzņēmumiem veidot tādu organizācijas kultūru, kurā novērtē, ieklausās, motivē un rada jaunus risinājumus, kas vislabāk atbilst uzņēmuma un darbinieku vajadzībām.”

Lidsabiedrība “airBaltic” cenšas palielināt to sieviešu skaitu, kuras tradicionāli ir saistītas ar vīriešu lomām, piemēram, pilotes, tehniķi vai apkopes personāls, kā arī aktīvi mudina jaunas sievietes uzsākt tieši šo karjeras ceļu. Šobrīd 47% no visiem “airBaltic” darbiniekiem ir sievietes. Tajā pat laikā arī vairāk nekā 45% no “airBaltic” augstākā līmeņa vadības pārstāvjiem ir sievietes.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI